مدارس تعطیل است؟ مجموعه لینگو برای کمک به شما اینجا حاضر است

  • نویسنده : حسنیان
  • زمان مورد نیاز برای مطالعه : 8 دقیقه
  • آخرین بروزرسانی : 1 فروردین 1400

در لینگوتیوب ما فکر خود را متمرکز کرده‌ایم تا به بهترین راهکارهای مقابله با تعطیلی مدرسه فکر کنیم. ما با برنامه روزانه بچه‌های لینگو فعالیتهای قابل‌چاپ در خانه و چند نکته اضافه دیگر آشنا شدیم!

در ادامه راه‌های بیشتری برای بازی در کنار هم و در خانه ارائه کرده‌ایم.

1. برنامه رایگان هفتگی بچه‌های لینگو خود را دریافت کنید!

هدف تیم لینگو این است که یک منبع آموزشی برای کودکان باشد. در ضمن این قالب یک بستر ایمن است که والدین می‌توانند به آن اعتماد کنند. به همین دلیل با توجه به توجه شما؛ ما این برنامه هفتگی را طراحی کرده‌ایم که شامل فعالیت‌های آفلاین و آنلاین است. ای برنامه‌ها را می‌توانید با فرزندان خود هنگام تحصیل در خانه انجام دهید.

صبحانه را باهم بخورید! آشپزی کنید! فیلم تماشا کنید! برقصید! آواز بخوانید و … درحالی‌که تفریح ​​می‌کنید وقت خود را باکیفیت دوچندان سپری کنید!

برنامه هفتگی را در اینجا انجام دهید و آن را با بچه‌های خود به اشتراک بگذارید تا آن‌ها بدانند که حتی اگر مجبور باشند در خانه بمانند می‌توانند به یادگیری و تفریح ​​ادامه دهند.

2. هنگام تحصیل در خانه کارهای خلاقانه بیابید.

می‌دانیم پیدا کردن چیزها و کارهایی که فرزندان با آن‌ها در خانه تحصیل کنند؛ می‌تواند کمی ترسناک باشد! اما این‌یک فرصت عالی برای یادگیری از راه‌های مختلف است.

خلاق بودن به پیشرفت حس کنجکاوی و تخیل فرزند شما کمک می‌کند. در ضمن انجام برخی کارهای خاص می‌تواند مهارت‌های حرکتی مناسب را انجام دهد. نقاشی و صنایع‌دستی هر دو گزینه‌هایی بسیار عالی هستند. اما برای تکمیل چیزی ساده‌تر! چراکه ما به صفحات رنگ‌آمیزی خود نگاه و توجه نمی‌کنیم. چراکه در آن بچه‌ها می‌توانند از طرح‌های زیادی بهره‌مند شوند؛ در ضمن فرصتی برای تمرین رنگ‌های خود به زبان انگلیسی داشته باشند!

ما به این مناسبت خاص همه این برگه‌های قابل‌چاپ رایگان را در کنار هم جمع کرده‌ایم! و هر روز و هر هفته آنها را در اختیار شما قرار میدهیم!

3. با بچه‌های خود صحبت کنید به آن‌ها نزدیک و نزدیک‌تر شوید.

در ضمن صحبت با فرزندانتان در مورد نحوه برداشت و تجربه آن‌ها از عدم حضور در مدرسه مهم است! چرا بعضی‌اوقات برای تمرین با استفاده از خصوصیات عاطفی با کاربرگهای آموزشی خود در خانه تمرین نمی‌کنیم. یا فعل “باهم بودن” را تمرین و صرف نمی‌کنیم.

برای گفتگو در مورد چگونه یافتن تعطیلی مدرسه؛ از کاربرگ ها به‌عنوان مبنای کار استفاده کنید. برای الهام بخشی بیشتر و جهت‌گیری بهتر؛ به انجمن والدین درون برنامه بچه‌های لینگو برای “گفتگوی کوتاه” یا هر یک از کانال‌های رسانه‌های اجتماعی ما بروید و کسانی که این بحث و گفتگوی سرگرم‌کننده را شروع کرده‌اند؛ بیابید!

4- فرزندان خود را فعال نگه‌دارید!

آهنگ‌های محبوب برای کودکان

آهنگ‌های روزمره روزانه برای کودکان

فیلم‌های آموزشی برای کودکان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوشحال میشیم از مطالب ما در سایتتون استفاده کنید . خوشحال تر میشیم اگر یک لینکی هم از مقالتون به سایت ما بدید